Titles you rated
 MantisRated ★ 2.0 MantisRated ★ 2.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
- NoiseRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.5 KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
 Jurassic World RebirthRated ★ 4.0 Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
 How to Train Your DragonRated ★ 4.0 How to Train Your DragonRated ★ 4.0
 The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0 The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
 Hi.5Rated ★ 3.5 Hi.5Rated ★ 3.5
 Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5 Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
 Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5 Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
 The MatchRated ★ 3.0 The MatchRated ★ 3.0
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
- PilotRated ★ 3.0
 Project SilenceRated ★ 2.5 Project SilenceRated ★ 2.5
 UprisingRated ★ 3.5 UprisingRated ★ 3.5
 Officer Black BeltRated ★ 3.5 Officer Black BeltRated ★ 3.5
 Troll FactoryRated ★ 2.0 Troll FactoryRated ★ 2.0