Titles you rated
OseamRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 1.5
Jack-Jack AttackRated ★ 3.0
For the BirdsRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Lord SlugRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5