Movies
Ratings
666
NightcrawlerRated ★ 5.0
The Light Between OceansRated ★ 5.0
DenialRated ★ 5.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 5.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 5.0
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Instructions Not IncludedRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.0
CriminalRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Two Night StandRated ★ 5.0
Run All NightRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.5