Titles you rated
The BabadookRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0