Series
Ratings
22
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5