Series
Ratings
10
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
High KickRated ★ 3.5