Movies
Ratings
288
A Star Is BornRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 3.5
RentRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5