Movies
Ratings
254
MaudieRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0