Titles you rated
The Naked GunRated ★ 1.0
Nobody 2Rated ★ 3.5
A SAMURAI IN TIMERated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Karate Kid: LegendsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5