Titles you rated
Tin & TinaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0- NoiseRated ★ 1.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0- SonyeoRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
BeauRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.0
Poor ThingsRated ★ 1.0
FailanRated ★ 1.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
White NightRated ★ 1.0