Series
Ratings
33
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5