Movies
Ratings
79
QuickRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0