Titles you rated
- 생존왕Rated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 2.5
North & SouthRated ★ 3.5
Something About 1%Rated ★ 2.0
Rated GRated ★ 3.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- Secret UnnieRated ★ 3.0
Hidden SingerRated ★ 1.0