Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Unknown BattleRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
GreyhoundRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5