Movies
Ratings
66
Black PantherRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5