Movies
Ratings
234
Full Metal JacketRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0