Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Daddy Day CareRated ★ 2.5
DopeRated ★ 3.5
Happy GilmoreRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
SignsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Into the LightRated ★ 3.0
- Into the NightRated ★ 2.5
- It Sounds Louder on Rainy DaysRated ★ 3.0
- Noise CancellationRated ★ 5.0
FruitRated ★ 2.0
karinjiRated ★ 2.0