Movies
Ratings
19
All for LoveRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0