Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Player 7Rated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0