Movies
Ratings
734
Into the WildRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 2.0
PatersonRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 0.5
EncantoRated ★ 1.5
Once Upon A SnowmanRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Run-OffRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5