Titles you rated
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 1.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0