Movies
Ratings
212
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.5
CartRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0