Titles you rated
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5