Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0