Titles you rated
MaborosiRated ★ 4.5- Well-dyingRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5