Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.5