Series
Ratings
15
Scarlet HeartRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 2.5
PunchRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
iZombieRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0