Series
Ratings
16
The PenthouseRated ★ 0.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5