Movies
Ratings
346
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.5
The Waterer WateredRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0