Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
The Good DetectiveRated ★ 4.5
MouseRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- 크로스 게임 part3Rated ★ 5.0
크로스 게임 part4Rated ★ 5.0