Movies
Ratings
455
The PrisonRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
SpyRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0