Titles you rated
Douluo ContinentRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0