Series
Ratings
119
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- おせんRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0