Movies
Ratings
76
ValkyrieRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5