Movies
Ratings
30
A Hard DayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0