Movies
Ratings
149
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MossRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0