Movies
Ratings
460
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Life as We Know ItRated ★ 1.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
ChainedRated ★ 2.5
The Perfect HostRated ★ 3.0
ShameRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0