Series
Ratings
21
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5