Series
Ratings
16
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 1.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
High KickRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0