Titles you rated
Going by the BookRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0- DoomsdayRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5