Titles you rated
A Man Called OttoRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
BurntRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Bad Boys for LifeRated ★ 1.0
NanaRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5