Series
Ratings
60
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0