Series
Ratings
29
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.5- Masters of HorrorRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0