Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5