Movies
Ratings
55
ContactRated ★ 5.0- Love Strikes!Rated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
SawRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0