Series
Ratings
22
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
BrainRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0