Titles you rated
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Penny PinchersRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
RioRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.5