Movies
Ratings
406
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
3670Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The PactRated ★ 0.5
SinnersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0