Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Man of WillRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Long Live the KingRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 4.0
Pelé: Birth of a LegendRated ★ 3.5
UnbrokenRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0