Titles you rated
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0